Tovarnícka 1, 955 01 Topoľčany
+421 915 622 228

Aerobic

BODYPUMP

Má síce hudobný doprovod, no choreografiu nečakaj. Namiesto nej ťa čaká rozcvička, prestrečing a potom už len posilňovanie v rytme s nakladacou tyčou. Spevňujeme celé telo. Každý si individuálne volí a kontroluje svoju zaťaž a náročnosť tréningu. Žiadne náročné choreografie – vždy nasledujte inštruktora. Plnohodnotná a zábavná náhrada cvičenia v posilňovni. Ideálna kombinácia kardio a silového tréningu.

PILOXING

Je nový, vzrušujúci interdisciplinárny program, ktorý unikátne spája PILATES a pohyby z BOXU do tuk spaľujúceho, svaly spevňujúceho cvičenia, zameraného na stred tela. Vďaka striedaniu blokov pilates, boxu a tanca sa stáva intervalovým tréningom, ktorý je nie len zábavný, ale hlavne pozitívne stimulujúci pre dosiahnutie lepších fyzických výkonov, ktoré garantujú nádherné vyformovanie postavy.

TABATA

Pozostáva z ôsmych sérií: každá sa skladá z 20 sekúnd cvičenia a 10 sekúnd odpočinku. Celý interval spolu trvá štyri minúty. Počas cvičenia sa usilujeme ísť naplno, intenzita cvičenia by sa mala dať prirovnať k šprintu. Usilujeme sa v rámci 20 sekúnd cvičenia urobiť čo najviac opakovaní. Zvyšných 10 sekúnd odpočívame.

CARDIO BODY

Kondičná hodina na REEBOK stepoch (schodíkoch) . Hodina pozostáva z jednoduchých choreografii na stepoch a posilňovacej časti.  Kondičné cvičenie zamerané na posilnenie srdca, problémových partií tela a na hlboký stabilizačný systém

JUMPING

Zábavné a jednoduché cvičenie na patentovaných trampolínach v sprievode dynamickej hudby pod vedením certifikovaných inštruktorov. Zvyšuje kapacitu pľúc, podporuje lymfatický systém ako aj prietok krvi v žilách, stimuluje metabolizmus, čím výrazne napomáha k spaľovaniu tukov, pomáha znižovať krvný tlak a cholesterol, šetrí kĺby a spevňuje šľachy, formuje a posilňuje všetky svalové skupiny, zlepšuje koordináciu a kondíciu, pôsobí proti depresii. Zaraďuje sa medzi aeróbne cvičenie a je určené pre všetkých záujemcov. Jednotlivé cviky aj ich následnosť sú starostlivo pripravené, majú svoj vlastný význam a poriadok.