📣 DÔLEŽITÝ OZNAM. OD 13.3. DO ODVOLANIA BUDE MYFIT CLUB ZATVORENÝ. 📣

K tomuto opatreniu pristupujeme po veľmi tažkých úvahách a s tažkým strdcom♥️ Prevencia je pre nás kľúčová. Zdravie a bezpečnosť klientov, vrátane našich zamestnancov a ich blízkych sú pre nás dôležitejšie ako profit.

Myslíme si, že v čase, keď sa všade v krajinách okolo nás vírus šíri exponenciálne a potvrdilo sa opakovane, že nositelia vírusu nemusia mať príznaky, je zodpovedné nevystavovať sa jeho šíreniu a zostať v izolácii, ak nie je nevyhnutne nutné urobiť opak.

Myslíme si, že slovenskí zdravotníci budú mať čoskoro dosť čo robiť aj bez toho, aby k šíreniu vírusu prispievali ľudia, ktorí môžu prijať včas bezpečnostné opatrenia.

Za MYFIT inštruktorov môžeme povedať, že vám budeme prinášať informácie tak, aby sme všetci situáciu v izolácii mohli zvládnuť čo najzdravšie a najpríjemnejšie🏋🏽‍♀️

Pamätajte prosím, že hoci u nás môže priebeh vírusu byť úplne neškodný, už u našich rodičov, onkologických pacientov, či ľudí s oslabenou imunitou môže byť život ohrozujúci.

Preto, ak máte takýchto ľudí vo svojom okolí, ponúknite im prosím svoju pomoc (pozor – cez zavreté dvere – tak aby ste ich neohrozili)

Keď kolabuje zdravotnícky systém v severnom Taliansku, urobme spolu všetko pre to, aby sme to my našim skvelým zdravotníkom uľahčili a dopriali im maximum času, aby si vedeli svoje sily rozložiť do dlhšieho obdobia s najmenšou možnou záťažou.

Toto je čas, kedy vieme ukázať ako sa vieme správať ako ľudia jeden voči druhému, či si vieme pomáhať a poskytnúť oporu. Zvládneme to.

Týmto chceme apelovať aj na iné podniky, inštitúcie…., aby neuprednostnovali svoje zisky pred zdravým seba, klientov a svojho okolia.

Pre nás ste všetci ako rodina a o to tahšie znášame predstavu, že sa nebudeme mocť stretnúť na pľaci. Na druhej strane, koho zdravie nám má byť prvoradejšie, ak nie rodiny.

Za pochopenie ĎAKUJEME