BODY & MIND

JÓGA

Rovnováha. Naťahovanie a posilňovanie v pohybe, alebo vo výdrži. Joga je pre všetkých. Nezáleží na veku, hmotnosti, kondícii. Každý si vyberie. Každý sám za seba a pritom všetci spolu. Jednota. Joga je radosť. Radosť z pohybu, radosť zo zdravia, radosť zo stretnutia s príjemnými ľuďmi. Je to ideálne cvičenie pre všetkých, ktorí chcú zrelaxovať a natiahnuť celé telo, zbaviť sa stresu a nahromadených napätí, či rôznych blokov, ale aj kíl navyše. Aj keď dá joga zabrať, je naozaj vhodná pre každého: silných, slabých, ohybných i menej flexibilných. Po hodine sa cítite svieži a úplne uvoľnení. Joga pre zdravie je k telu ohľaduplné, silové, dynamické, no zároveň aj myseľ a telo upokojujúce cvičenie, ktoré odstraňuje problémy s chrbtom, pomáha pri chudnutí, zlepšuje celkovú telesnú kondíciu, upokojuje nervový systém a rozvíja rovnováhu, koordináciu a silu.

DEEPWORK

Jedinečné spojenie tela a mysle, kardia a funkčného tréningu. Tento nový druh skupinového cvičenia sa volá deepwork a jeho názov presne vystihuje filozofiu a koncept tréningu. Ísť do hĺbky svojich fyzických možností a pritom posilniť aj psychickú stránku. Nemusíte sa ale ničoho obávať! Deepwork je atletický, jednoduchý, intenzívny a unikátny cvičebný program – ide o tréning piatich elementov, plný energie.

BODYBALANCE JÓGA

Za doprovodu krásnej hudby a kvalifikovaného inštruktora. Po tomto cvičení bude Tvoje telo silnejšie, stabilnejšie a flexibilnejšie. Jednoduchosť a krása tohoto cvičenia pramení v kontrolovanom dýchaní, koncentrácii a pozorne vybraných pohybov či póz. Týmto cvičením sa dostane nie len Tvoje telo, ale aj Tvoja myseľ do stavu hormónie a balancu

AY FLY

je cvičenie vhodné pre široké spektrum klientely, ktoré svojou hravosťou a účinnosťou osloví každého! Zohľadňuje telesné schopnosti aj vek účastníkov. Cvičenie sa vykonáva prostredníctvom hojdacej siete upevnenej vo vzduchu, ktorá slúži ako podporný systém pri vykonávaní jednotlivých cvikov. Konkrétne cviky sú inšpirované jogou, pilatesom, tancom a prvkami akrobacie. Cvičenie slúži pre posilnenie celého tela a zlepšenie flexibility, pričom sú chránené kĺby. Riziko zranenia je minimálne.Je  antigravitačné kardiovaskulárne skupinové cvičenie, ktoré umožňuje pohyb v 3D priestore v neuveriteľných pozíciách a tvaroch. Inovatívne originálne hravé a vzrušujúce pre mozog i telo.Cvičenie prebieha v jemnej ale pevnej plachte/sieti z leteckého hodvábu. Je to tkanina, ktorá zaručí váš komfort a úplné bezpečie, pretože jej nosnosť je 500 kg.Ay fly training je moderný komplexný cvičebný systém, ktorý z jogy prevzal princíp niektorých pozícií. Inšpiroval sa gymnastikou, strečingom, pilates , baletom, tancom, posilňovaním, funkčným tréningom a akrobaciou.Ay fly training je pohybovou aktivitou, ktorá je vhodná takmer pre všetkých. Mladých, starších, ľudí s nadváhou, bolesťami chrbta i tých, ktorí majú ťažkosti s kĺbmi. Účinky cvičenia sú pozorovateľné už po prvých lekciách.