SILOVÝ TRÉNING

BODYPUMP

Má síce hudobný doprovod, no choreografiu nečakaj. Namiesto nej ťa čaká rozcvička, prestrečing a potom už len posilňovanie v rytme s nakladacou tyčou. Spevňujeme celé telo. Každý si individuálne volí a kontroluje svoju zaťaž a náročnosť tréningu. Žiadne náročné choreografie – vždy nasledujte inštruktora. Plnohodnotná a zábavná náhrada cvičenia v posilňovni. Ideálna kombinácia kardio a silového tréningu.

HIIT

HIIT je vysoko intenzívny intervalový tréning. Ide o tréningovú metódu, pri ktorej meníte krátke intervaly vysokej intenzity cvičenia a krátke intervaly miernej intenzity alebo odpočinku. Je vhodný tak pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých cvičencov. Dôležitý je správny výber cvikov, pri ktorých sa zapája väčšina svalových skupín. Použitie HIIT s izolovanými cvikmi by bolo neefektívne, ale s cvikmi na celé telo, ako napr. kľuky, drepy, mŕtve ťahy a plyometrické cviky veľmi výrazne naštartujete spaľovanie tuku.

STRONG

Pre všetky ostatné workouts je hudba doplnkom, pohyby a hudba sú jednoducho zvolené nezávisle. Avšak v STRONG by Zumba™ , začalo sa so setmi pohybov, ktoré prinášajú výsledky a pretočil sa vývoj songov i craft music od základu tak, aby jednotlivé beaty sedeli na každý jeden pohyb. Výsledkom je unikátna motivácia, a lepšie výsledky. Taktiež je dokázané, že cvičenie zosynchronizované s hudbou, umožňuje Vášmu telu pracovať a pohybovať sa rytmickejšie čo Vám umožňuje použiť Vašu energiu oveľa efektívnejšie.